وصیت نامه برادر شهید امرالله سلطانی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادران و خواهران و دوستان، اعتقادم این است کسی که مسلمان است و خدا را اقرار دارد باید به دستورش عمل کند. دستور خدا چیست؟ دستور خدا آن است : خداوند از بین ما که خود او می‌دانست چه کسی این مسئولیت بزرگ را می‌تواند انجام دهد فردی را برگزید و توسط او قرآن را نازل کرد. او فرستاده خداوند حضرت محمد ( ص ) بود ، او از جانب خداست و قرآن او پیام خداست به بندگانش … ای مردم مسلمان ، در زمان طاغوت شناختن خدا مشکل بود چون ما غرق در زندگی مادی این دنیا بودیم .

من یک مسلمان به دنیا آمدم ولی راه مسلمانی را نمی‌دانستم تا اینکه در کشور ما انقلاب اسلامی‌شد . امام خمینی به ایران آمدند در نتیجه ما را به سوی الله دعوت کردند و به ما آزادی داده شد . حالا چرا به سوی خدا نرویم

متاسفانه در بین ما بجای اتحاد و برادری نفاق و دشمنی است . بندگی خداوند اطاعت کردن اوست ، من همسر و دو فرزندم را به دست خداوند می‌سپارم و یک سفارش دارم و این است که شما قدر این مرد بزرگ را که امام خمینی است بدانید و از شما تقاضا دارم که اینقدر به شایعه پراکنی توجه نکنید .

سلام بر امت شهید پرور اسلام . سلام بر امام خمینی و تمام سپاهیان پاسدار ،سلام به تمام حزب الله و انجمن اسلامی‌محل خودم که آن را دوست دارم و سلامتی تمام مسلمانان را خواستارم .

خداحافظ شما

 برادر دست بوس شما امر الله سلطانی ( درویش علی سلطانی ) والسلام .

  

  001 معرفی چهارمین شهید ازشهدای۶بهمن آمل/ شهید امرالله سلطانی+تصاویر
موضوع :
آشنایی با شهدا ,  وصیت نامه ها ,